W-arte!

Działamy kreatywnie. Myślimy nieszablonowo.

W-arte! jest swoistym parasolem, pod którym spotykają się zróżnicowane projekty: artystyczne, biznesowe i edukacyjne. Konsekwentnie dążę do tego, by wkrótce przerodziło się w unikatową platformę, wirtualną i rzeczywistą przestrzeń otwartą na wszelkie działania kreatywne, w której każdy artysta odnajdzie swój środek wyrazu.

Mamy na koncie realizacje związane z takimi dziedzinami sztuki jak moda, design, art-branding, nowe media, czy interdyscyplinarne produkcje sceniczne. Działamy jako dom produkcyjny oraz dom mediowy. Dbaliśmy o szeroko pojmowaną oprawę wizualną oraz towarzyszącą jej kampanię medialną kilku projektów, między innymi książki, którą napisałam z Sylwią Stano: „Całe Szczęście Jestem Kobietą”.

Intensywnie współpracujemy z biznesem. Mamy pełne spektrum możliwości: od tworzenia limitowanych serii dedykowanych konkretnym brandom, przez wsparcie w zakresie know-how dla młodych marek czy kampanie wizerunkowe dla tych, które już wiedzą czego chcą, po re-branding firm, które potrzebują zmiany. Naszą naczelną zasadą jest praca zespołowa. Zaczynaliśmy jako niewielka grupa kreatywna, która rozrosła się do skali domu produkcyjnego, jednak bliskie relacje pozostały. Zgrany zespół to trzon sukcesu każdego przedsięwzięcia, ale ważna jest też umiejętność nawiązywania kontaktu i tworzenia więzi z odbiorcami. To ostatnie warto powierzyć profesjonalistom, by mieć pewność iż przełoży się nie tylko na prestiż marki, ale także na wyniki finansowe.

Jesteśmy też w procesie poszerzania naszej oferty o interaktywne aplikacje, akcje społecznościowe ukierunkowane na ekologię i świadome życie oraz wydarzenia kulturalne o charakterze międzynarodowym.